Danger Ostrava - Bulldog Ostrava

30.10.2012 18:39

V pondělí 29.10. jsme sehráli třetí domácí zápas 6.kolo skupiny 3AA s Bulldog Ostrava. Počasí bylo proti, abychom se sešli komplet a v nejlepší možné sestavě od začátku. Břeh se zdržel v práci, Boris ten se tam zasekl úplně a Sádlo putoval do Poruby 85 minut. Cesta, která za normálních okolností trvá cca 20 minut se díky opravě Svinovských mostů, objízdné zasekané Rudné a luxusního počasíčka trochu protáhla. Do zápasu tak nastoupil v základu Půlpuclík, VencaKia, Adam a po avízovaném skluzu také Sádlo. Před čtyřhrami jsme předehráli i nějaký zápas, abychom vyšli vstříc soupeři, protože jeho hráč také musel cestovat  v onom lahůdkovém počasí, tentokráte opačným směrěm. Stav před čtyřhrou a cricketem tak byl 6:3 pro Bulldog. Na cricket dorazil už i Břeh a po rozehrání dokázali se Sádlem získat bod, stejně tak se Adamovi a Vencovi podařilo vybojovat první bod letošní sezóny ve čtyřhře. Tento bod jak se později ukázalo byl velmi důležitý. Před posledním zápasem byl již stav 9:8 pro Danger. Zdánlivým vyvrcholením tohoto méně vydařeného dne byl 18 zápas, zápas kapitánů, do té doby hrajících za plný počet. Sádlo - Ryba, první leg vyhrál Ryba pak Sádlo zabral a srovnal, v třetím legu se oba zasekli a snad z nervozity nedokázali zavřít dabl čehokoliv. Po šestikolové snaze zavřít došlo až na středy, kde Ryba hodil červený 9:9  a průser byl na světě. Opět šílená 701 prodloužení, ta hra kterou všichni tak milujeme. Po nasazeném začátku pak Sádlo odčinil svou porážku v rozhodujícím zápase a získal tak pro tým alespoň dva body za vítezství v prodloužení . Danger - Bulldog 10:9 na legy 22:22, krásný vyrovnaný souboj s nejtěsnějším výsledkem, který jsem doposud zažil.  Sádlo 3,5 b., Adam 2,5 b., Venca 1,5 b., Břeh 1,5 b. Díky výhře v prodloužení tak Danger drží domácí neporazitelnost. Příští zápas v MAXu, pojďme a zaberme pro Adama.

Dík soupeři, dík spoluhráčům, díky maskotovi (Vajcovi), dík i obsluze, která i přišla.